Команда Google AdWords повідомила про можливість додавання рейтингу в оголошення в усіх країнах, де доступний сервіс Google Покупки.

Рейтинг відображається в товарних оголошеннях у вигляді зірочок, а поруч із ним вказується загальна кількість відгуків. Для розрахунку рейтингу, який вимірюється за п’ятибальною шкалою, використовуються відгуки з різноманітних джерел, в тому числі від продавців, користувачів і компаній-агрегаторів, а також з інтернет-ресурсів з оглядами.

Щоб включити рейтинги товарів в оголошення, необхідно ввійти в акаунт свого магазину в Merchant Center і зареєструватися в програмі «Рейтинги товарів». Також збирати оцінки товарів можна в рамках програми «Google Відгуки клієнтів». На основі відгуків про якість обслуговування буде складено рейтинг продавця, а оцінки продукції будуть враховані при визначенні рейтингів товарів.

Google “Відгуки клієнтів” – це програма, в рамках якої ми допомагаємо продавцям отримувати зворотний зв’язок від покупців. Оцінки, які вони залишають, будуть враховуватися при визначенні вашого рейтингу продавця. Він відображається в пошукових і товарних оголошеннях, а також на спеціальному значку, який можна додати на сайт.