Наближаються свята, а це означає, що найближчим часом мільйони людей по всьому світу будуть брати смартфони в руки, щоб робити покупки, планувати поїздки та шукати подарунки. Брендам і розробникам потрібно демонструвати переваги своїх прикладних програм, щоб не втратити себе у різномаїтті вибору та підтримувати аудиторію. Крайне важливо показувати користувачам релевантні оголошення, які полегшують здійснення дій – від бронювання номера в готелі та покупки авіаквитків до вибору чохла для телефону.

Компанія Google представила динамічний ремаркетинг для додатків. Ця функція допоможе спростити перехід до дій в додатку і буде корисна не тільки в святковий сезон.
Персоналізуйте рекламу для користувачів додатків
Раніше динамічний ремаркетинг був призначений в основному для відвідувачів сайтів. Тепер адаптували цю функцію і для прикладних програм. Відтепер можна показувати користувачам релевантну рекламу різних товарів, якими вони вже цікавилися у додатку.
Припустимо, Денис – постійний користувач додаток Wish. Він шукає новий чохол для телефона і переглядає різні варіанти з пристроєм Android. И ось він знайшов чудовий чохол з високим рейтингом.

Завдяки динамічному ремаркетингу для прикладних програм маркетологи Wish можуть показати Денис рекламу саме цього чохла, а також інші подібні пропозиції. Оголошення з’являються на будь якому з 3 мільйонів сайтів і прикладних програм у контекстно-медійній мережі Google. При цьому Денис може просто натиснути на рекламу і купити товар в додатку Wish.

    1. Після перегляду товару в додатку Wish Денис відвідує сайт у контекстно-медійній мережі.
    2. Він натискає на оголошення і завершує покупку в додатку.

Динамічні оголошення – відмінне рішення для компаній з великим каталогом товарів. Описи додаються в фід, а згодом адресно показуватимуться саме тим користувачам, які переглядали відповідні товари в додатку.
Команда Wish брала участь в бета-тестуванні динамічного ремаркетингу додатків. В результаті CTR виріс в чотири рази порівняно зі статичними оголошеннями з ремаркетингом. Що б ви не продавали, або чохли для телефонів або авіаквитки, Google допоможе вам показати користувачам ті пропозиції, які їм цікаві.

Як почати роботу з динамічним ремаркетингом для додатків
1. Переконайтеся, що в додатку активні посилання на розділи. Це необхідно, щоб користувачі iOS та Android могли переходити на сторінки необхідних товарів. В залежності від того, як реалізуються посилання на розділи, вам може знадобитися вносити зміни в фід.
2. Налаштуйте ремаркетинг та відстеження конверсій. Визначте, які події-конверсії та події ремаркетингу ви хочете відстежити, і налаштуйте SDK у додатку, обравши один з варіантів:

    • Сторонний SDK.
    • Google Analytics для Firebase.
    • Сервер-сервер.

3. Створіть компанію. Якщо у вас вже є кампанія з динамічним ремаркетингом для сайтів, можете її використовувати і для додатків.

Нагадайте про себе користувачам в період свят
Скачавши додаток, користувач, по суті, повідомляє, що готовий до більш тісного взаємодії з брендом. Не упускайте можливість звернутися до цієї цінової аудиторії та зробити процес роботи з додатком простіше і зручнішим для всіх.
У святковий сезон завжди багато різних справ, тому використовуйте цей інструмент, щоб спростити для себе одну з них.