Google представив потужний інструмент для тестування розширених результатів, розширених карт та інших доповнень до вмісту веб-сайту.

Розширені результати – це результати пошуку, які є більш інформативними, ніж стандартні сині посилання. Вони можуть включати кругову галерею, зображення чи інші нетекстові елементи інтерфейсу.

Інструмент нового тестування Google буде перевіряти всі типи структурованих даних, які можуть відображатися як розширені результати. Вона перевіряє джерела даних, такі як JSON-LD, Microdata та RDFa. Він пропонує більш точне уявлення про те, як сторінка відображається в результатах пошуку, а також можливість перевіряти структуровані дані в динамічно завантаженому вмісті.

В даний час інструмент перевірки розширених результатів здатний протестувати такі типи структурованих даних: рецепти, завдання, фільми та курси. Google зауважує, що це лише перший крок, а підтримка нових типів даних буде згортатись з часом.

Використання інструменту перевірки багатих результатів аналогічно використанню інших інструментів тестування Google. Введіть URL-адресу, запустіть її за допомогою інструмента та перегляньте результати. Неправильний код буде виділений, тому ви точно знатиме, що виправити, якщо є якісь проблеми.

Якщо ви задоволені результатами тесту, ця сторінка може бути одразу передана в індекс Google безпосередньо з інструменту тестування.