Google відмінив квоти в інтерфейсі Пошукової консолі, скільки URL-адрес ви можете повторно надіслати в Google за допомогою інструмента Переглянути, як Google. Відтепер Google оновив сторінку своєї довідкової документації, щоб точно визначити, які зміни відбулися з цими обмеженнями та квотами для повторної перевірки.

Як запросити повторне сканування сторінок

Якщо ви нещодавно змінили свій сайт, то можете запросити повторне індексування сторінок за допомогою сканера Google для сайтів.

Функцію Запросити індексування зручно використовувати, якщо потрібно проіндексувати кілька URL-адрес. Якщо у вас багато сторінок, краще надіслати файл Sitemap за допомогою консолі веб-майстрів. У будь-якому випадку на обробку запиту надходить приблизно однаковий час.

Вимоги

Запросити індексування за допомогою сканера Google для сайтів можна лише при дотриманні наступних умов:

 • Запит має статус Виконано, Частково виконано або Переадресовано.
 • Сканування виконане не більше 4 годин назад.

  Сканування – це процес, при якому виявляються нові і змінені сторінки для додавання в індекс Google (в цьому випадку говорять, що сайт просканований Google). Сканування виконують спеціальні роботи Google. Терміни “сканування” і “індексування” часто використовуються як синоніми, проте вони позначають різні дії, нехай і тісно пов’язані.

  Google виконує сканування та індексування, коли робот Googlebot приймає запит, а не в момент отримання результатів Google сканером для сайтів.

Як запросити повторне сканування та індексування сторінки

 1. Запросити обробку URL-адреси за допомогою інструмента Google для сканерів для сайтів або виберіть в таблиці попереднє запитання, яке відповідає критеріям, описаним вище. Переконайтесь, що сторінка відображається правильно. Якщо сторінка недоступна або відображена не повністю, можливо, робот Googlebot неправильно обробляє її або не може відсканувати.
 2. Натисніть Запросити індексування поруч з потрібним запитом у таблиці. Якщо такої кнопки немає – це означає, що не дотримуються умови описані вище.
 3. Оберіть, той варіант, який підходить найбільше:
  • Сканувати лише цю URL-адресу, якщо проіндексувати потрібно лише одну сторінку. Цим способом можна додати до 500 URL кожні 30 днів.
  • Сканувати цю URL-адресу і прямі посилання з неї, щоб вказати URL-адресу і всі сторінки, на які вона посилається. Можна відправити до 10 таких запитів кожні 30 днів.
 4. Натисніть Надіслати.

Повторне сканування не гарантується і не відбувається одразу. Зазвичай, на це потрібно кілька днів. В силу особливостей алгоритмів пошуку Google не всі зміни обов’язково будуть зареєстровані.